Locatii

  • ELMAS - Sediul central

    B-dul Grivitei 1Y
    500177 Brasov

    Tel: +40 (0)268-308 700
    Fax: +40 (0)268-308 705
    Mobil: +40 (0)723-362 378
      +40 (0)744-350 178
     
    CALL CENTER SERVICE
    TELVERDE:

    0800881234

     
    E-mail: office@elmas.ro
      sales@elmas.ro
    Web: www.elmas.ro
  • Punct de lucru - Bucuresti

    Str. Decebal Ograzi Nr. 2
    localitatea Cernica, Jud ILFOV

    Tel: +40 (0)372-195 800
    Fax: +40 (0)372-195 810
    E-mail: bucuresti@elmas.ro
  • Punct de lucru - Tg Mures

    Str. Piatra de Moara nr. 12
    540354 Tirgu Mures

    Tel: +40 (0)265-261 499
    Fax: +40 (0)265-261 499
    Mobil: +40 (0)723-154 317
    E-mail: tgmures@elmas.ro
  • Punct de lucru - Constanta

    Str. Aleea Albastrelelor nr.14
    (camera 215), 900132 Constanta

    Tel: +40 (0)241-587 548
    Fax: +40 (0)241-587 548
    Mobil: +40 (0)726-686 748
    E-mail: constanta@elmas.ro
  • Punct de lucru - Suceava

    Str. George Enescu nr. 16
    720231 Suceava

    Tel: +40 (0)230-522 914
    Fax: +40 (0)230-522 914
    Mobil: +40 (0)723-372 030
    E-mail: suceava@elmas.ro
  • Punct de lucru - Zalau

    str. Gheorghe Lazar nr.14b
    450010 Zalau

    Tel: +40 (0)260-617 454
    Fax: +40 (0)260-617 454
    Mobil: +40 (0)726-140 216
    E-mail: zalau@elmas.ro
  • Punct de lucru - Timisoara

    Str. Paris nr.2A
    300003 Timisoara

    Tel: +40 (0)256-294 694
    Fax: +40 (0)256-294 694
    Mobil: +40 (0)723-362 379
    E-mail: timisoara@elmas.ro
  • Punct de lucru - Sofia

    Miroviane, Stopanski dvor
    1289 Sofia, Bulgaria

    Tel: +359-28691400
    Fax: +359-28691405
    Mobil: +359-884807744
      +359-884986878
  • Punct de lucru - Chisinau

    Str. Maria Dragan nr.38, bl.1, of.12
    2044 Chisinau, Republica Moldova

    Tel: +373-22421986
    Mobil: +373-79805161
    Fax: +373-22421986
Sus